Naše DKK

6. ledna 2008 v 17:36 | CoolKatherine |  Becky Betafor
Konečně mi došly výsledky! Mám velikou radost :-), protože Becky má kyčle 0/0, takže je má absolutně v pořádku!

Když jsme se s našima domluvili, ž Becky uchovníme, vůbec jsem netušila, co mě čeká práce. Asi nejvíc jsem se nadřela s výcvikem na OVVR. Jak už jsem se asi zmínila, u Becky se velmi výrazně projevila typická vlastnost Flatů - tvrdohlavost. Takže jsem musela absolvovat dva výcikové tábory, než jsem se ke zkouškám odvážila. Naštěstí to dopadlo dobře a u zkoušek jsme získaly 179 bodů (takže podle starého rozdělení cen bychom získaly II. cenu).
První úkol jsme splnily a čekal nás druhý - rentgen. Muselo se rentgenovat nadvakrát, protože pan doktor nám snímky vrátil. Myslím, že byly moc světlé (ale nejsem si jistá). Napodruhé už bylo všechno v pořádku a po zaplacení složenky mi došly dva papíry s potvrzením, že má můj pejsek kyčle 0/0, tedy A.
Teď je před námi třetí (a doufám, že i poslední) úkol. Musíme získat ocenění na výstavě - buď V (Výborný) nebo VD (Velmi dobrý). Teď v sobotu se koná Národní výstava psů v Olomouci a já jsem moc zvědavá, jak se nám tam bude dařit. Pro nás obě to bude poprvé, tak nám prosím držte pěsti :-). CK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama