MVP Brno

8. února 2008 v 21:46 | CoolKatherine |  Becky Betafor
Hurá, máme to za sebou. Sice není moc důvodů k jásání, ale přežili jsme všichni tu dlouhou cestu, a z Brna jsme si dovezly s Beckynkou další VD :-).

Tentokrát jsme s sebou měly posily. Mamka nám dělala řidiče a pěsti nám drželi Arník, Peťa a Kamča. Celkem jsem na výstavě viděla 40 Flatíků! Je skvělé, že u nás přestávají být Flati takovou raritou.
Na řadu jsme šly kolem půl jedenácté. Naši desítku si pan Marián Novák rozdělil na dvě skupiny a my jsme byly ještě v té první. Tentokrát to bylo přesně naopak než v Olomouci. Becky mi krásně stála, ale byla hrozně unavená, takže mi špatně běhala - proto VD. Trochu mě to mrzelo, ale na uchovnění to stačí, tak co.
Jinak hala byla opravdu veliká, všude bylo hodně místa a nikdo po sobě nešlapal. Potkala jsem tam slečnu, která se mnou byla v Malém Ratmírově na výcviku (myslím, že se jmenuje Peťa), taky jsem se pozdravila s Bětkou, která mi pomohla s přípravou na OVVR, a viděla jsem paní Sehnalíkovou, která naše OVVR pořádala. Jo a taky jsem potkala Barču a Arta od Stříbrných rud, takže Becky se viděla se "synovcem".
Domů jsme přijeli asi před půl hodinou a všichni jsme jako praštění. Myslím, že dneska žádná procházka nebude, štěně sotva plete nohama :-). No a další výstava nás čeká 12. a 13. dubna 2008 v Ostravě ;-). CK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama