Napadl sníh...

16. února 2008 v 10:15 | CoolKatherine |  "Myšlenkování"
Nikdo to nečekal. Nikdo s tím nepočítal. Nikdo už o to nestál (hlavně já ne)...a přesto napadl sníh!

Přiznám se, že mi letošní zima hooodně vyhovovala. Bylo pořád kolem nuly, takže jsem nemusela chodit nabalená jako eskymák, a nebyl sníh, takže jsem klíďo píďo mohla nosit botky s podpatkem a nerozbít si při tom úsměv. A co je nejdůležitější - začala jsem chodit do autoškoly a nechtěla jsem jezdit na sněhu hned ze začátku.
Jenže všechno krásné jednou skončí :-(. Včera ráno jsem se vzbudila a venku poletovaly malé vločky. Přes den to bylo kouzelné - chvilku byla chumelenice, chvilku svítilo sluníčko - a vypadalo to úžasně, ale já jsem z toho vůbec neměla radost... Víte proč? Dneska mám totiž první jízdu v autoškole a ono mi na ni "krásně" nasněžilo 10 cm! No vážně, není to k vzteku? A mamka si ze mě ještě dělá legraci, že mi to bude krásně klouzat...doufám, že nikomu neublížím.
Samozřejmě se mi ZASE potvrdilo, jak jsme s Becky rozdílné. Já bych chodila s fénem po zahradě a ten sníh rozpouštěla, zatímco Becky je šťastná, hrabe ve sněhu, ryje v něm čumáčkem a schovává se. Je černá jako bota a v tom bílem sněhu vůůůbec není vidět :-D. Když na ni koukám, tak mě napadá jedna písnička od Karla Plíhala: Napadl sníh, tahle bílá Ti sluší...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama