NVP Ostrava

12. dubna 2008 v 19:04 | CoolKatherine |  Becky Betafor
Další výstava je za námi. Jak to probíhalo vám vylíčím za chviličku, ale důležité je, že se nám s Becky povedlo získat Výbornou (3) a dokonce jsme našly i ženicha . Jmenuje se Igor z Vlčích luk a je to moc krásný pes.

Tentokrát byl náš kruh venku. Bylo pod mrakem a poprchávalo, takže pejsánci byli v pohodě, za to páníčci celou dobu mrzli. Flati šli na řadu jako poslední a to čekání bylo k nepřežití. Nedalo se nikam schovat, jenom do auta, a pokud jste se chtěli do auta dostat, museli jste projít celý areál a odejít jediným možným východem. No, byla to pranice a strkanice.
Rozhodčí byla tentokrát paní - Jindřiška Bendová. Určitě už toho všeho měla taky plné zuby, ale musím uznat, že byla spravedlivá a že posuzovala až do konce poctivě. Žádné takové, rychle rychle, ať už můžu jít domů.
Dneska jsem si do kapsy místo piškotů dala plátky šunky. Táta ráno říkal něco v tom smyslu, že nebude jíst stejný salám jako pes, ale co už. Zabralo to ovšem stoprocentně. Celou dobu byla Becky na piškotech a až těsně před vstupem do kruhu dostala kousek šunky. Pochopila, že v té ruce je nyní něco mnohem zajímavějšího, než je obyčejný piškot, a začala se snažit. Moc pěkně mi stála a běhala a dokonce mi poprvé na výstavě! vrtěla ocasem. Světe, div se, ona to umí !!!
Paní Bendová každému řekla známky a potom nás "očíslovala". Ze čtyř jsme byly třetí (jako v Olomouci), ale v tu chvíli mi to bylo úplně jedno. Konečně máme výbornou a teď se můžeme začít těšit na štěníky...CK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrea Andrea | E-mail | 13. dubna 2008 v 17:18 | Reagovat

Jsem moc ráda, že jsem Vás pozvala. Už jsem přemýšlela, jak na seženu kontakt. Jste rychlejší, děkuji.

Jsem velmi potěšena, že jste si pro svoje první štěníky vybrala našeho Iga. Zatím se mějte hezky a pilně se připravujte na maturitu. Andrea

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama