Déšť

19. května 2008 v 21:23 | CoolKatherine |  "Myšlenkování"

No jo, moc nápaditý název to není, ale mě nic lepšího opravdu nenapadlo. Poslouchám písničku Raindrops Keep Falling On My Head od B. J. Thomase a navíc už tři dny lije jako z konve, tak je to takové příznačné !

Sice venku neustále mrholí, ale i tak jsem vzala Becky ven. Když už si nemůžete přečíst ani e-maily, protože Ňufík na vás neustále skáče, tak se prostě oblečete a jdete . Říkala jsem si, že projdu pole jen tam a zpátky, což je slabá půlhodinka. Plus čtvrt hodinky cesty a je to. Zase jsem byla vedle (už mě to přestává překvapovat) - pochodovala jsem tam poctivou hodinu a byla jsem jako kus ledu. Boty mokrý, ruce prokřehlý, ale pejsánek byl spokojený.
Doma jsem ji hodila do vany - to se už tak nadšeně netvářila. Naštěstí ji táta uplatil paštikou, takže snesla i tu protivnou očistnou proceduru.
Taky jsem vám chtěla napsat, abyste zkoukli Galerii. Trochu jsem si s tím pohrála, něco přeházela do nových složek...suma sumárum by to mělo být lepší a přehlednější. Jo a taky jsem naskenovala průkaz původu, kde jsou doloženy všechny výsledky, o kterých už jsem tady psala (ať si můžete ověřit, že vám nelžu ).
No a tady vám posílám písničku pro radost (mně se totiž hrozně líbí ). CK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama