Horoskop budoucích štěňátek

12. června 2008 v 18:02 | CoolKatherine |  Štěňata
Jelikož zatím nemám žádné novinky, tak vám sem hodím aspoň horoskop budoucích štěňátek (pokud všechno dopadne tak, jak má ). Chlupáčci by se měli narodit na začátku srpna - přesně uprostřed velmi krásného znamení - ve znamení LVA. Pokud byste měli eventuelně zájem o naše štěňátko, tak si tento článek raději pozorně přečtěte, ať pak nejste překvapení...CK

Ze mne - Psa - Lva - vyzařuje teplo, jistota a síla. Moje Psí a Lví ctnosti potřebují zralost, aby se projevily v tom nejlepším světle. Já jsem tak trochu herec. Vím, že je těžké nevěnovat mi pozornost! Stejně tak jako Slunce jsem i já Pes narozený ve Lvu rád středem pozornosti.

Využiji každou příležitost, abych se předvedl. Potřebuji však být povzbuzován, abych získal jistotu a pocit osobní síly. Jestliže nebudu moci zazářit, budu z toho hodně smutný, smutnější než jiný pejsek.

Většina lidí bez problémů věnuje lásku a pozornost malému psíkovi. Později, jak pes roste, se už tato drobná vítězství s takovým nadšením nesetkávají. Lví povaha potřebuje uznání a schválení svých vítězství. Pokud se mi jich nedostane, budu zbytečně získávat potřebnou pozornost méně hezkými projevy a činy.

Jsem Pes, který je rád ve volném prostranství. Nemám rád ploty a ohrazení mých možností. Mám rád svoji volnost, svobodu a možnost ukázat, co ve mně je. Vím, že jsem schopný se naučit cokoli, a můj pán na mě bude hrdý. Jsem totiž pes, který chce ve svém životě opravdu něco velkého dokázat.

Jsem schopný hrát ve filmu nebo pracovat pro jednotku rychlého nasazení. Jsem pes, který chce zkrátka do první linie. Určitě nejsem pejsek gaučák, to po mě prosím tě nechtěj. Já potřebuji neustálou akci a změnu.

Rád přijmu zodpovědnost a ohlídám kohokoli a cokoli. A to, co dostanu na starost, za to si ručím. Toužím po obdivu a odměně a vím, že si odměnu a lásku musím zasloužit.

Říká se, že jsem pyšný a ve svém mládí často těžce zvladatelný, což může být pro tebe, můj milý člověče, nepříjemné. Jenže, na druhou stranu, ono urazit Lva je skutečnou urážkou majestátu. Jsem zvyklý štěkat a pracovat naplno, takže pokud dostanu jasný rozkaz, vím, co je mojí povinností. Nakonec chci ještě připomenout, že jsem oddaný a věrný všem, kteří mě mají rádi a berou mě takového, jaký jsem.
P.S.: některé vlastnosti jsem zdůraznila, protože mi přišly opravdu důležité. Dovolte mi prosím poznámku na konec: zkrátka a dobře to budou štěňata svých rodičů. Becky a Igor jsou úžasně chytří, nadprůměrně inteligentní a hodně sebevědomí, takže si myslím, že tento článek budoucí štěňátka docela pěkně vystihl. Ale třeba se pletu...CK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama