Cadence našla majitele :-)

24. srpna 2008 v 17:59 | CoolKatherine |  Štěňata
Naše fialka je zadaná . Dnes dopoledne mi volala paní z Ostravy, jestli by se mohli přijet nezávazně podívat. S narozením štěňat se náš dům proměnil v návštěvní hotel, takže jsem souhlasila s odpolední návštěvou, protože jsem stejně pořád doma...

Odpolední návštěva se protáhla na dvě hodinky. Mamka si popovídala s Jarkem, já s Ivou a malá Klárka zalezla k miminům do porodní bedny, odkud jsme ji potom nemohli dostat . Navíc nám po baráku lítala Becky a dvě Papillonky, takže bylo opravdu veselo. Jelikož bylo od začátku dané, že si chtějí vzít fenečku, tak se rozhodovalo mezi fialovou Cadence a bílou Cinderellou (oranžová Casiopea je už zadaná).
Konečné rozhodnutí vydala Klárka. Cadence jí usnula na ruce a v tu chvíli bylo jasné, že budou super dvojka a že k sobě patří. Vyřídili jsme potřebné formality a Iva s Jarkem a Klárkou se vydali na cestu domů.
Bylo to moc pěkně strávené odpoledne a myslím, že jsme našli další dobré známé. Měli jsme štěstí na chovatelku Barču; na Andrejku, která nám pomáhala s krytím a teď mi pomáhá s prodejem štěňat; a teď na budoucí majitele Cadence !
Vybrala jsem protekčně fotky Cadence , zbytek najdete zde. CK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama