Už je to měsíc...

31. srpna 2008 v 17:07 | CoolKatherine |  Štěňata
"Tak, a jsme v půlce," řekla mi dneska moje mamka. Bohužel (nebo bohudík?) má pravdu. Štěňátka mají dneska čtyři týdny a už vypadají jako skuteční pejsci. Koordinace je čím dál lepší, už umí běhat a dokonce nepoužívají při startu přískoky! Nejoblíbenější hrou stále zůstává Kdo z Koho - jakmile jeden leží a druhý jde kolem něho, tak se mu zakousne do ocasu nebo mu šlápne na hlavu nebo leze přes něj...Jsou to prostě sourozenci .

Jinak už tři dny zkoušíme krmit granulkami. Dáváme jim K 9 štěněcí a buď granule namočíme vodou, nebo je zalijeme vývarem. Naše zubatky zubatý nemají problém papat a já jsem ráda, že začaly jíst bez problémů. Becky je stále kojí, ale už je to čím dál míň...Ještě jim moc nejde pití vody - do misky strčí tlapičky, ale ne čumáček - takže to budeme muset ještě vylepšit .
Každý den jsou venku, takže mají obroušené drápky o zámkovou dlažbu, a navíc si zvykají na zvuky aut, protože bydlíme u cesty. Stále jsou lekaví, ale na druhou stranu jsou to velcí průzkumníci. Nejraději mají naše nohy a papuče a dneska nám předvedli, že taky umí hrabat jako máma Becky. Jsou to prostě šikulky...CK
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama