Nedělní procházka

22. října 2008 v 21:03 | CoolKatherine |  Štěňata
Protože bylo v neděli krásně, tak jsme se s mamkou rozhodly, že zkusíme vzít na procházku nejen Becky, ale i Camerona s Cedrikem. Naše cesta na pole připomínala cirkusové číslo a moje tvrzení že se za námi otočil každý kolemjdoucí, není vůbec přehnané.


Jo jo, venčit takovou smečku není žádná legrace, ale pořádná fuška, věřte mi. Mamka měla na vodítku Becky, ale ta se vůbec nechovala jako zodpovědná psí matka ani jako vychovaná fenka! Vší silou tahala za vodítko a připomínala spíš splašenou krávu (nebyla týden na procházce, takže jsme jí to s mamkou odpustily).

Já jsem vyfasovala naše dva drahoušky. Přiznávám, jsou rozmazlovaní, ale prostě jejich chytrým očkám se nedá odolat. Vzala jsem vodítko přes rameno, které má na každém konci skobu, a s Cedrikem na pravé straně a s Cameronem na levé straně jsem následovala mamku, která mi pomalinku mizela v dáli.

Cesta na pole to byla nezapomenutelná. Chvíli stávkoval jeden, potom druhý, chvilku oba a nakonec se oba rozeběhli tak, že jsem jim nestíhala a málem se mi na vodítku uškrtili. Nevím, kde se ve mně vzalo tolik odvahy, ale na poli jsem je prostě všechny pustila...Pohled to byl úžasný. Becky běhá krásně a na poli je královna, takže ta zamířila přímo za nosem a zastavila se až u první díry. Čertíci se rozeběhli za ní, ale vůbec jí nestačili a to štěněcí běhání a poskakování v trávě, která byla vyšší než oni sami, bylo opravdu legrační .

Musím je všechny tři pochválit. Neutekli, chodili na zavolání a vůbec s nimi nebyl žádný problém. Velice rychle přišli na to, že když zatleskám a oni přiběhnou, tak dostanou piškotek. Cameronka to zase tak moc nezajímalo (je stejný jako Becky a dělá si co chce), ale Cedrik je mlsný a úplatný - za chvíli se mi motal kolem noh a doufal, že ze mě budou piškotky padat pořád.

Cesta zpátky už tak dramatická nebyla. Becky šla vzorně u nohy, Cameronek byl statečný a i když sotva pletl nohama, tak šel celou cestu až domů. Za to náš zelený fňukálek Cedrinek úplně odpadl posledních dvěstě metrů jsem ho musela nést v náručí. Doma se všichni schoulili do klubíčka a spali tři hodiny! CK

P.S. Cedrik je stále nezadaný a čeká na své nové páníčky. Fotečky mám ve foťáku, protože nějak nemůžu najít kabel k počítači. Ale já to vylepším...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama